Mając na względzie dobro naszych pacjentów oraz rozwój firmy Rehabest Fizjoterapia dokonaliśmy od stycznia 2021 r. restrukturyzacji naszych gabinetów. Do tej pory w każdym z gabinetów przyjmowaliśmy pełne Spektrum pacjentów. Od teraz stworzyliśmy gabinety tematyczne.

Gabinet nr 1 znajdujący się przy ul. Sienkiewicza 5. Gabinet rehabilitacji ogólnej i neurologicznej wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do fizykoterapii oraz do ćwiczeń, to znaczy: aparat wielofunkcyjny firmy Astar, zaawansowany system do ćwiczeń w podwieszeniu,  platformę stabilometryczną Humac Balance.

Gabinet nr 2 znajdujący się w tej samej lokalizacji dedykowany jest sportowcom, ludziom pracującym. Wyposażony w niespotykane na naszym terenie aparaty, to znaczy: aparaty TECAR Winback, fala uderzeniowa Astar Impactis M+, laser wysokoenergetyczny Evo, aparat do masażu uciskowego drenażu limfatycznego oraz pole magnetyczne niskiej częstotliwości.

Gabinet nr 3 mieszczący się przy ulicy Głowackiego 30 naprzeciwko urzędu miasta dedykowany jest naszym najmłodszym. Gabinet oferuje pełną rehabilitację wraz z integracją sensoryczną. Wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt polskiej firmy Monesi.

Gabinet nr 4 jest gabinetem mobilnym, który oferuje rehabilitację z dojazdem. Wykwalifikowany Fizjoterapeuta dojeżdża do domu pacjenta oferując rehabilitację osób starszych w chorobach neurologicznych oraz po urazach, gdy nie może pacjent dotrzeć do naszych gabinetów stacjonarnych. Oprócz wymienionych urządzeń tak jak do tej pory podstawą naszej terapii jest manualna praca z pacjentem dostępna we wszystkich gabinetach.

Zapraszamy.

Początek strony